Немає відгуків, додати
АПІС КОМПАНІ
Контакти
АПІС КОМПАНІСергій
УкраїнаДніпропетровська областьДніпро
+380986259060
+380666259060
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • 1
 • 2
 • 3
Дисковка

Дисковка

350 грн./га

 • Послуга
Дисковка
ДисковкаПослуга
350 грн./га
+380986259060
 • +380666259060
+380986259060
 • +380666259060
 • Графік роботи
 • Адреса та контакти

          Обробка землі дисковими боронами в осінній період допомагає зберегти максимум вологи, в тому числі завдяки конденсату при змінах температур. При цьому дісковка знижує рівень ерозії гранту від впливу води та вітру, що позитивно позначається на родючих якостях гранту. До того ж така обробка зберігає необхідні мікроорганізми в верхньому шарі гранту, що так само благотворно позначиться на майбутньому врожаї і допоможе вам знизити трудовитрати в новому сезоні. Ще одна перевага дискових борін в тому, що вони прекрасно обробляють важкі і сильно засмічені види ґрунту, наприклад, після вирощування кукурудзи, соняшнику і т.д. 

         Для дисковки важливо правильно вибрати час, так як занадто рання або пізня обробка може не дати потрібного ефекту. Тому про такі роботи варто подумати заздалегідь, уклавши договір з компанією «АПИС КОМПАНІ», фахівці якої вчасно доставлять всю необхідну техніку на ваші поля і максимально якісно і оперативно оброблять необхідні ділянки землі.

У розпорядженні компанії «АПІС КОМПАНІ» для дисковки є різні види техніки:·

        Легкі диски Lemken Rubin 9/600  (Ширина 6 м, діаметр диска 620 мм) - короткі борони, які відмінно виконують стерньових обробку на високих швидкостях на невеликій глибині. Чи не забиваються, надійні, стійкі навіть в складних умовах.

·        Легкі диски Amazone Catros  (Ширина 6 м, діаметр диска 510 мм) - компактні борони, які ідеально підходять для полів з великою кількістю соломи і стерні, кормових угідь і для рекультивації парів. Дуже продуктивні, маневреність і економічні.

·        Средні диски Краснянка БДВП 6,3 (ширина 6 м, діаметр диска 710 мм) - багатофункціональний варіант техніки для якісної обробки полів під паром, луків і пасовищ, ділянок із великою кількістю пожнивних залишків. Ефективні, економічні, надійні.

·        Важкі диски – можуть обробляти грунт на глибині до 250 мм, при цьому повністю видаляють бур'яни і залишки стерні. За рахунок маси такі диски забезпечують постійну глибину і якісну обробку землі. Відмінно підійдуть для роботи на полях після зернових, запущених ділянок, після оранки і для підготовки грунту до посівної кампанії.

          Зверніть увагу, що вся техніка, що надається компанією «АПІС КОМПАНІ», сучасна, повністю справна і гарантовано виконає всі необхідні вам роботи. Тому дуже вигідно укласти договір з «АПІС КОМПАНІ» і вирішити таким чином відразу безліч проблем: пошук, доставку, обслуговування техніки та забезпечення її всім необхідним для безперебійної ефективної роботи на ваших ділянках. Це самий надійний і вигідний варіант, оскільки незалежно від культур, якими ви займаєтеся, вам не доведеться витрачатися на закупівлю безлічі спеціалізованої техніки, її зміст і обслуговування. Все це бере на себе компанія «АПІС КОМПАНІ», яка працює на території всієї України.

Інформація для замовлення
 • Ціна: 350 грн./га