Кошик
Немає відгуків, додати
АПІС КОМПАНІ
Контакти
АПІС КОМПАНІСергій
Дніпро, Україна
+380 (98) 625-90-60
+380 (66) 625-90-60

Про нас

Знайте сучасну, якісну спеціалізовану техніку для сільськогосподарських робіт в розпал сезону практично нереально. Більш того, домовляючись з приватниками, завжди залишається ризик потрапити на недобросовісних виконавців або стару неефективну і несправну техніку. Тоді можуть бути зірвані терміни, що позначиться на результатах роботи за весь рік. А купувати, обслуговувати і забезпечуваті витратними матеріалами всі необхідні для агробізнесу механізми - дорого і клопітно.

Компанія «АПІС КОМПАНІ» пропонує вигідне і ефективне рішення проблеми пошуку і обслуговування сільськогосподарської техніки, а так само кваліфікованого персоналу для роботи на ній. Всі питання логістики, технічного і кадрового забезпечення своєчасних безперервних робіт на вашій землі бере на себе компанія «АПІС КОМПАНІ».

З компанією «АПІС КОМПАНІ» вам не потрібно:

  • купувати і утримувати дорогу техніку у великих кількостях, щоб забезпечити безперебійну роботу на вашій землі протягом усього сезону.
  • шукати власників-приватників техніки для оренди, а потім переживати чи наймані працівники виконають умови договору.
  • шукати фахівців, які знають сучасну техніку і сумлінно виконують свою роботу.
  • займатися логістикою підвезення пального, води і витратних і супутніх матеріалів.
  • Компанія «АПІС КОМПАНІ» готова надати всю необхідну техніку для проведення будь-яких робіт в агросфері в будь-якій із областей України.

Організаційно-правова форма та капітал

Організаційно-правова форма:
Товариство з обмеженою відповідальністю

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner